Správa IT
Bez kvalitní počítačové technologie  se dnes neobejde žádná firma. Nabízíme instalace a následnou správu veškerého IT zařízení. Provedeme analýzu stávajícího hardwarového a softwarového vybavení, navrhneme doplnění nebo obměnu pro efektivní využití IT. Pro aktivní prvky sítě (routery) doporučujeme firmu Mikrotik s dobrým poměrem výkon/cena. Rozsáhlé portfolium produktů Mikrotik vyhoví jakýmkoliv požadavkům.

Your image
 

Nabídka

Potřebujete propojit do stejné sítě dvě vzdálené budovy a kabelem to není možné? Nainstalujeme privátní mikrovlný spoj, který zajistí transparentní propojení dvou či více ethernet segmentů.
Zvažujete pokrýt WiFi signálem firemní prostory, penzion nebo máte rozlehlý dům? Podle daného objektu nainstalujeme potřebné množství přístupových bodů se shodným názvem sítě (SSID). Při pohybu po objektu se vaše mobilní zařízení vždy automaticky připojí k AP s nejlepším signálem.
Musíte pracovat z domu? Ve vaší firmě zprovozníme VPN server, který umožní připojení do privátní firemní sítě skrze veřejnou síť internet bez ohledu na to kde se nacházíte.
Nevíte jak zálohovat vaše drahocenná data? Podle objemu dat zvolíme vhodné řešení a nakonfigurujeme automatické zálohování.
Nejste si jisti jakého poskytovatele internetu zvolit ve Vaší lokalitě? Ve spolupráci s internetovými providery Vám zajistíme nejlepší konektivitu do internetu všemi dostupnými způsoby jako je například xDSL, mikrovlnné pojítko, LTE, optické připojení.
Kvalitní síť

Správně navrhnutá a vybudovaná síť zajistí bezproblémový chod celé IT infrastruktury

Bezpečná VPN

Virtuální Privátní Sítě (VPN) slouží ke vzdáleném přístupu z internetu do počítačové sítě firmy - uživatel má díky VPN k dispozici všechny možnosti, jako by byl fyzicky přítomen ve firmě

 Silná WiFi

Vhodné umístění a správný počet přístupových WiFi bodů zajistí konektitu pro všechny mobilní zařízení

Client name
Client name
Client name
Client name

Pro vzdálenou podporu použijte AnyDesk

Your image