Něco o nás

KDO JSME!

Naše firma se specializuje na instalace zabezpečovacích a kamerových systémů v domácím i firemním sektoru. Nabízíme rovněž realizaci a správu datových a počítačových sítí. Naším cílem je nabídnout Vám špičkové služby a produkty za zajímavé ceny. Rychlou a bezproblémovou instalaci, individuální přístup a také záruční i pozáruční servis. Důležitou součástí našich služeb je kvalitní komunikace, se kterou provádíme instalace a servis.

label_outlineKonkurenční ceny
label_outlineZáruční a pozáruční servis
label_outlineProfesionalita
label_outlineCertifikovaní technici
Certifikat
Co děláme

CO DĚLÁME!

label_outlinePodle Vašich požadavků nainstalujeme potřebnou úroveň zabezpečení, včetně dodávky veškerého materiálu tak i kabelových rozvodů. Ať už se jedná o monitorovací kamerový systém nebo zabezpečení alarmem napojeným na pult centrální ochrany.

label_outlineJako zabezpečení doporučujeme systémy JABLOTRON 100 a Bedo Ajax tyto systémy jsou složeny z moderních komponentů a jsou snadné pro ovládání. Umožňují napojení na pult centrální ochrany a v případě vniknutí do objektu automaticky kontaktují jednak majitele objektu, tak také bezpečnostní agenturu. Jsme také certifikovaný montážní partner společností JABLOTRON ALARMS a.s. a Bedo Ajax.

label_outlineNa poli kamerových systémů doporučujeme profesionální systémy HIKVISION a DAHUA, které jsou velmi spolehlivé, s přívětivou cenou a jednoduché pro ovládání. Lokalizace do českého jazyka je samozřejmostí.

label_outline Dále nabízíme realizaci a správu datových a počítačových sítí. Vybudujeme strukturovanou kabeláž nebo propojíme jednotlivé body mikrovlnými pojítky. Zabezpečíme funkčnost a spolehlivost všech komponent tvořících firemní datovou síť včetně administrace aktivních prvků jako je router, switch atp.