Základní funkce kamerového systému

view_stream
Livestream

Vzdálený on-line monitoring odkudkoli na světě skrze všechny dostupné platformy.

video_library
Záznam videa

Dlouhodobý záznam s možností zpětného přehrání požadované sekvence.

videocam
Smart funkce

Inteligetní funkce jako detekce pohybu, rozpoznání registrační značky vozidla apod.

Kamerové systémy jsou významným pomocníkem v boji proti kriminalitě. V dnešní době tvoří nedílnou součast ochrany firemního majetku a mají také významný preventivní účinek. S nárůstem kriminality se stále častěji využívají i k ochraně rodinných domů a efektivně tak doplňují elektronické zabezpečovací systémy.

Sample title
Your image

Podle Vašich požadavků vypracujeme návrh a nainstalujeme vhodný kamerový systém se vzdáleným dohledem a požadavanou délkou záznamu. V případě, že již využíváte kamerový systém a nevyhovuje Vašim požadavkům nebo je nefunkční zajistíme jeho servis, zjistíme jeho možnosti a navrhneme nejvhodnější řešení. Vyhovíme jakýmkoliv požadavkům v rozsahu od nejmenších systémů s jednou kamerou až po rozsáhlé instalace.

Your image

Bezpečnostní kamery umožňují nejen tradiční využití ke střežení  objektu či prostoru, ale také např. k vytvoření live stremu pro umístění videa do vlastní webové stránky nebo portál youtube. Technická stránka je vyřešena pomocí IP kamery a  streamovacího zařízení, které se připojí ke zdroji iternetu. Zde např. live stream z čapího hnízda.

 

PROFESIONÁLNÍ INSTALACE

Veškeré zařízení nainstalují proškolení specialisté, kteří Vám pomohou přizpůsobit vše podle Vašich potřeb.
Client name
Client name
Client name
Client name
Client name
Client name